Cześć, jestem Bartek i mam 26 lat. Od ponad 5 lat pomagam ludziom dbać o zdrowie i wygląd. Lata poświęcone zdobywaniu wiedzy, praktyki i doświadczenia z zakresu dietetyki, treningu oraz psychologii pozwalają mi bardzo skutecznie rozwiązywać ich problemy. Z mojej pomocy skorzystało już kilkaset(!) osób – opinie można znaleźć na stronie i facebooku.:)

Zadziwiam szczególnie tym, że na mojej diecie nie liczy się kalorii i je się tyle, by się najeść. Kładę nacisk na podstawy odżywiania, które jak widać po rekomendacjach, działają. Moją skuteczność potwierdza mnóstwo osób i rosnące zainteresowanie wokół strefy
przemian.

Prywatnie, dzielę się swoją pasję do zdrowego trybu życia ze swoją drugą połówką. W wolnych chwilach próbuję dorównać w biegach przełajowych swojemu psu, Frediemu.

Cześć jestem Ania i mam 28… no już właściwie 29 lat 🙂

Już jako dziecko, miałam styczność z aktywnością fizyczną. Zaczęłam tańczyć mając 7 lat i ta przygoda trwała, aż do momentu, w którym skończyłam szkołę i postanowiłam „podbijać” świat. Jako zawodowa tancerka, byłam wielokrotną mistrzynią polski w tańcu nowoczesnym oraz zajęłam 4 miejsce na świecie.

Trening siłowy stał się moją pasją dopiero 5 lat temu, kiedy to przeprowadziłam się do Emiratów Arabskich i pracowałam jako stewardessa. Była to moja odskocznia od codzienności i samotności. Od tego czasu nie rozstaję się z treningami. 🙂 Natomiast zdrowy tryb życia, odżywianie, jest to temat dużo bardziej skomplikowany, coś czego uczyłam się wiele lat. Jako nastolatka zmagałam się z anoreksją i nie potrafiłam zaakceptować siebie i swojego ciała. Mój związek z jedzeniem był conajmniej niezdrowy, a moje wahania wagi stały się codziennością. Balans znalazłam kiedy zrozumiałam, że jedzenie mniej nie jest sposobem na życie. Tak naprawdę, jest to tylko potęgowanie swoich problemów z nadwagą lub niedowagą. Zaczęłam się skupiać na tym co jem, a przede wszystkim bawić w kuchni i szukać nowych rozwiązań. Prywatnie, moja pasja pozwoliła mi odnaleźć miłość swojego życia i największą inspirację 🙂 Ale przecież o tym Wam nie muszę mówić, bo Bartka już znacie 🙂

Po co powstała strefa przemian?

Naszą misją i celem jest pomaganie w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Nie robimy jednak tego w standardowy sposób.

Przede wszystkim staramy się budować odpowiednią i szczerą relację z osobą, z którą pracujemy. Z  doświadczenia wiemy, że to właściwa relacja pozwala nam skutecznie przechodzić przez wszystkie problemy i osiągać cele. Ponadto, dzięki temu, przemiana takiej osoby przebiega znacznie łatwiej – rozmawiamy, wyciągamy wnioski, poprawiamy, działamy dalej i cieszymy się efektami.

Kolejna kwestia, która nas odróżnia – edukujemy i dajemy praktyczne narzędzia!
Co z tego, że dostaniesz zwykłą, rozpisaną dietę i plan treningowy, jak i tak niewiele z tego można zrozumieć.
Dla nas bardzo istotne jest, by w możliwie najprostszy sposób wytłumaczyć Ci najważniejsze kwestie związane z dietą, aktywnością fizyczną i odpowiednim podejściem mentalnym.
Przecież nie chodzi o to, by do końca życia, co miesiąc szukać nowej diety. Wiedza, którą Ci przekażemy, zostanie z Tobą do końca życia. Dzięki temu, będziesz w stanie świadomie i skutecznie dbać o swoje zdrowie, a co za tym – wygląd swojej sylwetki.

Taki model współpracy, oparty na szczerej relacji, odpowiedniej edukacji i pracy nad wdrożeniem odpowiednich nawyków przynosi niesamowite rezultaty.
Dowodem tego, jest bardzo szybko rosnąca liczba przemian i osób zadowolonych ze współpracy.

Kończą się czasy, w których dietetycy i trenerzy ograniczają się do wysłania diety czy planu treningowego, a z resztą radzić trzeba sobie samemu.

W strefie przemian liczy się drugi człowiek, czyli Ty.
Powiem konkretnie:
Naszą misją jest Twoja satysfakcja i to, aby osiągnąć Twoje cele. To nie jest tylko gadanie, sprawdź opinie ze współpracy ze nami i sam/a oceń.😉

Oczywiście, możemy mówić dużo, pamiętaj jednak, że liczą się efekty, a strefę przemian tworzą ludzie.

Sprawdź, co mówią o współpracy:

Dołącz do strefy przemian teraz:)